+380673870816 +380673870816

На Рівненщині молодик обікрав свого товариша

У селі Рудня Костопільського району, двоє товаришів дитинства, 25-річний Тарас та 20-річний Василь, відзначили приїзд останнього із заробітків. Добряче посвяткувавши, захмелілі хлопці, вирішили піти на дискотеку до сусіднього села. Після насиченого танцями та оковитою дня, Тарас вирішив заночувати у своєї сестри, яка проживає неподалік будинку культури. А от його друг Василь попрямував додому пішки, прихопивши дорогою пива.

У цей вечір Василь прогуляв всі свої зароблені гроші, тому кошти на проживання він вирішив викрасти у свого товариша дитинства. Молодик знав, де лежать кровні Тараса, і що будинок незамкнений і в ньому знаходиться лише матір, тому він безперешкодно зайшов всередину та викрав 700 гривень. Не погребував і особистими документами хлопця. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.

Прийшовши наступного дня додому, Тарас разом з матір’ю виявили зникнення грошей. Проте і гадки не мали, хто міг бути причетним до крадіжки. Тому наступного дня чоловік звернувся з допомогою до співробітників міліції. Дільничний інспектор міліції розпочав свою роботу з перевірки осіб, які вже попадали в поле зору міліції за вчинення аналогічних злочинів. Пізніше, пошуки підозрюваного звузилися до осіб, з якими найчастіше спілкувався потерпілий. Тоді підозра впала на товариша потерпілого – Василя. І в цьому міліціонер не помилився.

Під час бесіди з дільничним, підозрюваний зізнався у крадіжці і повернув лише викрадені документи, адже кошти злодій вже витратив на свої власні потреби. За цим фактом слідчі Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 6 років.

Схожі статті