+380673870816 +380673870816

На Рівненщині молодик до смерті забив кочергою 58-річного чоловіка, бо кортіло випити

Інколи алкогольна залежність викликає у людей непередбачувану реакцію на здавалося б повсякденні речі. Та хто міг би подумали, що через відмову налити кілька грамів оковитої, 58-річний мешканець Дубровиці втратить життя. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    На момент вчинення злочину Ростиславу виповнилося 19 років та вже у такому молодому віці хлопчина частенько зловживав алкогольними напоями. Оскільки юнак товаришував з 58-річним Віталієм, то після чергової гулянки завітав до будинку чоловіка в надії "продовжити банкет".
    Коли молодик побачив, що чоловік не подає ознак життя, то вирішив хоч якось замести свої сліди. Тому й розбив телевізор, а кочергу викинув далеко від дому. Та вже невдовзі працівниками міліції було встановлено особу зловмисника. Відносно Ростислава слідчими райвідділу було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 115 Кримінального Кодексу (Умисне вбивство) та статтею 296 Кримінального Кодексу України (Хуліганство). 
    Нещодавно суд розглянув справу та виніс остаточне рішення - сім з половиною років позбавлення волі. У свої 19 років Ростислав наважився на вбивство свідомо. Нестримне бажання випити (як пояснював пізніше на допиті Ростислав), дія алкоголю та не контрольованість своїх вчинків призвели до непоправного.

Схожі статті