+380673870816 +380673870816

На Рівненщині матір-зозуля проміняла трьох дітей на коханця

На Рокитнівщині відбувся суд над матір'ю трьох дітей. Жінку засудили за злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх дітей, що перебувають на їх утриманні. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     90 годин громадських робіт отримала 24-річна Світлана (ім'я змінено з етичних міркувань), за те, що маючи трьох дітей: 6-річного Андрія, 4-річного Івана та дворічного Іллю, фактично забула про їх існування. Кинувши крихіток на батька, вона помандрувала у сусідній район до свого співмешканця. 
     Світлана, маючи власний будинок з належними матеріально-побутовими умовами, отримувала від управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації соціальну допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та грошову допомогу на харчування старших дітей. Проте, жінка ці гроші тратила на власні потреби, забуваючи про дітей. Вони, не маючи належного догляду, часто хворіли гострими респіраторними вірусними інфекціями, бронхітом, залізодефіцитною анемією.
     З жовтня 2010 року по 27 січня 2011 року Світлана, маючи трьох малолітніх дітей злісно ухилялася від їх утримання. Нещодавно за скоєння даного злочину громадянка Світлана побувала на лаві підсудних у Рокитнівському районному суді. Їй винесено вирок - 90 годин громадських робіт. Сама ж Світлана визнала свою вину частковою, пояснивши, що проживає в селі Будимля Дубровицького району зі своїм співмешканцем, а тому рідко буває вдома і немає часу доглядати за дітьми, які проживають з рідним батьком.

Схожі статті