+380673870816 +380673870816

На Рівненщині конфлікт між знайомими закінчився вбивством

Способів розв’язати конфлікт безліч, однак 32-річний Руслан, житель села Черняхів Острозького району обрав кримінальний. Аби помститися за нанесену образу, чоловік, підкріпившись алкоголем та завбачливо прихопивши саморобного ножа, відправився у сусіднє село Могиляни. Саме там і проживав його кривдник, 53-річний Микола. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

З’ясування стосунків між чоловіками відбулося прямісінько на подвір’ї Миколи. Словесна перепалка швидко переросла у бійку і в хід пішов ніж. Розпалений оковитою Руслан наніс Миколі ножем кілька ударів. Один із них прямо в серце. Спантеличений криком чоловіка, зловмисник покинув його прямо на порозі дому та втік. Саме там і побачили закривавленого Миколу дружина та донька, які вибігли на крик із будинку. Перелякані жінки відразу викликали «швидку» медичну допомогу. Проте, потерпілий її так і не дочекався.

Стосовно підозрюваного слідчі Острозького МВ УМВС порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (Навмисне вбивство). Чоловікові загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі. Руслан знаходиться в ізоляторі тимчасового утримання. А от причиною сутички, зі слів Руслана, стало прискіпування і побої, які Микола та його сват нанесли йому напередодні трагедії.

Схожі статті