+380673870816 +380673870816

На Рівненщині керівник одного з комунальних підприємств вимагав хабар в розмірі 4 тисячі гривень

Працівниками прокуратури області та УСБУ в Рівненській області затримано керівника одного з комунальних підприємств Гощанського району під час вимагання та одержання хабара в сумі 4 тисячі гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
   Встановлено, що таку суму грошей він вимагав та отримав від підлеглої за зняття з неї дисциплінарного стягнення у вигляді догани, не притягнення її повторно до дисциплінарної відповідальності та не звільнення у зв'язку з цим з роботи. За цим фактом прокуратурою області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара, поєднаного з вимаганням).
    На даний час підозрюваного затримано в порядку статті 115 КПК України. У кримінальній справі триває досудове слідство. Згідно закону відповідальність за вчинення вказаного злочину передбачена у виді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Схожі статті