+380673870816 +380673870816

На Рівненщині гра дітей у "ДАІшників" закінчилася травмпунктом

Правоохоронці області неодноразово організовували "Дні відкритих дверей" з проведенням екскурсій до підрозділів УМВС в Рівненській області та музею міліції Рівненщини. Під час проведення таких заходів та спілкування з дітьми міліціонери часто чули від дітлахів бажання поповнити лави правоохоронних органів, коли виростуть.
     Але поки працювати в міліції ще рано, троє малолітніх мешканців одного з районних центрів вирішили "набратися досвіду" та втілити в життя мрію працювати "ДАІшником". Граючись на вулиці, хлопці побачили, що на велосипеді до них наближається 10-річний Іван. Взявши в руки палиці, почали зупиняти велосипедиста уявним жезлом. Іван зупинятися не хотів. Зупинивши "порушника", висловили претензії та попередили, що наступного разу застосують до нього покарання у вигляді штрафу. Між хлопцями зав’язався конфлікт, який закінчився зверненням одного з них до травмпункту з синцями та забоями. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Цього разу ігри дітей закінчилися для їхніх батьків покаранням у вигляді притягнення до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Схожі статті