+380673870816 +380673870816

На Рівненщині готуються до наступу грипу

У листопаді на території України фахівці прогнозують найбільшу кількість вірусних респіраторних захворювань та грипу. Не омине ГРВІ і нашу область. 

11 жовтня на засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради начальник міського управління охорони здоров’я Михайло Стичишин розповів, що цьогорічний грип на Рівненщині буде менш потужним, аніж минулорічний. Та запевнив, що найкращий спосіб боротьби із сезонними захворюваннями - щеплення. Аптеки міста вже забезпечені достатньою кількістю вакцин.

Михайло Стичишин, начальник Рівненського міського управління охорони здоров’я:

- Нині майже всі приватні аптеки мають достатню кількість вакцини. Вона коштує приблизно 90 гривень і у своєму складі має три штами грипу, які будуть поширюватися на Рівненщині. Це три види, два підвиди грипу А і один Б. Це досить ефективна вакцина.

За словами Михайла Стичишина, усім підприємствам міста вже розіслані доручення щепити своїх працівників. Аби досягти позитивного результату, кількість щеплених громадян повинна досягати 70 відсотків, а коштів на всіх працівників комунальної сфери не вистачить. Відтак щеплюватимуть лише тих, які найбільше контактують з людьми.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Майстер, який буде ремонтувати тролейбус в гаражі, може бути і без щеплення, бо кошти обмежені. А кондуктора треба щепити, бо він контактує з людьми. Сам може захворіти і людей заразити. 

Відповідні розпорядження вже готуються і невдовзі будуть розіслані по комунальних підприємствах Рівного.

Схожі статті