+380673870816 +380673870816

На Рівненщині готуватимуть фахівців до Євро-2012

Президент Віктор Янукович ознайомився з роботою Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України. Глава держави поспілкувався із майстрами, які проходять підготовку у цьому центрі. На згадку про зустріч майстри подарували Віктору Януковичу вишиванки для онуків. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Можливість підготувати фахівців до Євро-2012 область отримала із введенням у дію у Рівному нового навчально-виробничого комплексу з гуртожитком Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Комплекс призначений для навчання безробітних за професіями сфери туризму, готельного господарства та ресторанної справи, зокрема, для підготовки персоналу, який буде задіяний під час проведення Євро-2012. Тут слухачі проходять навчання за такими ліцензованими професіями як адміністратор, агент з організації туризму, покоївка, кухар, бармен, офіціант, перукар, манікюрник, педикюрник, косметолог, продавець, касир торговельного залу.
     Загальна площа комплексу становить 4565 кв. м, з них гуртожиток – 2773,3 кв. м. Будівля була відзначена дипломом першого ступеня за перемогу у конкурсі на кращі будови і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні у 2010 році, у номінації "Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів".
     До структури навчально-виробничого комплексу входять 6 навчальних кабінетів, 5 лабораторій та 10 майстерень. Серед них - навчальні майстерні "Ресторан", "Бар", "Банкетний зал", "Салон краси", "Туристична фірма", кухня-лабораторія з усіма необхідними цехами, кабінет автоматизації торговельних розрахунків, навчальний номер для підготовки покоївок, лінгафонний кабінет та інші.
     В усіх майстернях, лабораторіях та кабінетах встановлено найсучасніше обладнання, у тому числі й мультимедійний комплекс. У навчанні застосовуються інтерактивні технології. Для тих, хто вчитиметься у навчально-виробничому комплексі, а серед них будуть жителі інших областей, створено комфортабельний гуртожиток готельного типу на 200 місць.

Схожі статті