+380673870816 +380673870816

На Рівненщині "глушити" рибу 22-річний хлопець збирався за допомогою саморобного пристрою

Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який передбачено кримінальну відповідальність. Під час проведення на території області цільової оперативно-профілактичної операції "Зброя та вибухівка", співробітники Рівненського районного відділу міліції активно долучилися до проведення заходів з виявлення зброї та вибухівки у жителів району, яку попри всі звернення, попередження та заборони, зберігають незаконно.
     Під час несення служби у селі Метків оперуповноважені карного розшуку Рівненського РВ поблизу водоймища помітили невідомого чоловіка, який поводив себе підозріло. Міліціонери перевірили в незнайомця документи. Ним виявився 22-річний Сергій, житель одного із сіл Дубровицького району. В ході проведення зовнішнього огляду, виявили у нього при собі поліетиленовий пакет, який той намагався приховати. Під час перевірки вмісту пакету, у ньому було виявлено банку, ємністю два літри, наповнену сумішшю сріблястого кольору з підведеними до неї двома проводами, яка ззовні нагадувала саморобний вибуховий пристрій. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Як пояснив вже у райвідділі Сергій, в Рівне приїздив до знайомих на тимчасові заробітки. Саморобний вибуховий пристрій чоловік збирався застосувати удля "глушіння" риби в одному із найблищих водойм. 
     Стосовно Сергія обрано міру запобіжного заходу – підписку про невиїзд. Даний вибуховий пристрій направлений на дослідження в науково–дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС. Походження пристрою встановлює слідство. За цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами). "Риболову" загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Схожі статті