+380673870816 +380673870816

На Рівненщині двоє дівчат просити милостиню, а натомість опинилися у міліції

У ранковий сон Лариси увірвався холод. Кімната, де спала жінка, вмить наповнилась морозним повітрям. Різко прокинувшись, господиня вирішила, що повернувся додому її чоловік, та вийшла йому назустріч. Однак, у коридорі вона не помітила власної сумки, а відчинені навстіж двері квартири свідчили про неладне. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Жінка одразу кинулася бігти вниз по сходах, адже почула чиюсь ходу. Крізь вікно на сходовій клітці побачила власного чоловіка, який розмовляв з кимось у дворі. Кинувши йому крізь вікно: "Тримай їх, вони вкрали у мене сумку", - Лариса відчайдушно намагалася наздогнати втікачів. Коли вона врешті добігла до першого поверху, її чоловік уже перекрив шлях для відходу зловмисників, а точніше, зловмисниць, і зателефонував до міліції.

Правоохоронці, які також не забарилися, затримали 24-річну Христину та 12-річну Мальвіну, жительок Закарпатської області, у однієї з яких під одягом і була виявлена викрадена сумка. У ході проведення досудового слідства стало відомо, що група осіб ромської національності приїхали до Здолбунова, аби просити милостиню на прожиття, бо у неї хвора чотиримісячна донька.

Тож, 24-річна Христина, спільно зі своєю двоюрідною сестрою Мальвіною пішли "по людях". Спосіб обрали дієвий, щоб не мерзнути на вулиці, самі заходили до осель. Місцеві жителі допомагали хто чим: їжею, одягом, грішми. У одній із квартир міста на дзвінок ніхто не відповів. Тоді Христина спробувала відкрити двері. На диво, вони з легкістю відчинилися і перед "гостями" постала втішна картина: у коридорі, на тумбі знаходилася жіноча сумка. Оскільки господарів чутно не було, Христина, не вагаючись, рушила всередину. Схопивши сумку, передала її двоюрідній сестрі. Та сховала несподівану знахідку під куртку, і мандрівниці "накивали п’ятами". Однак, далеко втекти їм не судилось.

Стосовно Христини порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка). Вирішується також питання про порушення кримінальної справи за статтею 304 Кримінального Кодексу України (Втягнення малолітнього у злочинну діяльність). А до малолітньої будуть застосовані заходи виховного характеру. Про місцеперебування рідних, які разом з підозрюваними прибули на Рівненщину, наразі, нічого невідомо. Так як і не має достовірного підтвердження той факт, що гроші Христина викрала на лікування власної 4-місячної донечки, у якої вроджена вада серця. Тож затриматися у чужій стороні Христині доведеться надовго. Адже такий заробіток загрожує жінці позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Схожі статті