+380673870816 +380673870816

На Рівненщині двоє чоловіків обікрали свого "боса"

Не рідкість, що дехто із найманих працівників вирішує розбагатіти не лише за рахунок заробітної плати, а й за рахунок хазяїна. Так сталося і на одному із підприємств Острожчини, де 38-річний Микола та 28-річний Василь, обікрали свого "боса". Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Чоловіки ремонтували техніку на території тракторної бригади. Поблизу них, у гаражі, стояла сівалка. Вільний доступ до ключів наштовхнув їх на думку про крадіжку. Слово за слово, і згодом у друзів вже був готовий план. Реалізацію надуманого вирішили не відкладати. Цього ж вечора Микола, взявши підводу у брата, разом з Василем попрямував на роботу. Там, скориставшись відсутністю охоронника, чоловіки проникли на територію бригади. Відкривши двері гаража ключем, який друзі завбачливо прихопили заздалегідь, викрали два колеса до сівалки вартістю понад тисячу гривень. Завантаживши "здобич" на підводу, приятелі попрямували у рідне село. Зберігати викрадене у себе вдома чоловіки не наважилися, а тому лишили колеса одному із друзів. 
     Відсутність майна голова підприємства помітив уже наступного дня, однак до правоохоронців звернувся лише за 10 діб. Увесь цей час чоловік сподівався, що невідомі розкаються та повернуть викрадене. Провівши невеличке власне розслідування, він небезпідставно запідозрив Миколу та Василя. А тому, коли викликав міліціонерів, одразу ж поділився з ними своїми здогадками. І не прогадав. 
     Вже пізніше правоохоронці з’ясували, що Микола мав судимість за зґвалтування та задоволення статевої пристрасті неприродним шляхом. Відносно Василя та Миколи слідчим відділення Острозького МВ порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Нині справа передана до суду, який і визначить міру покарання.

Схожі статті