+380673870816 +380673870816

На Рівненщині до Міжнародного дня людей похилого віку влаштували святковий обід

Щороку 1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Напередодні цього свята, для літніх людей, територіальний центр соціального обслуговування влаштував концерт та святковий обід. 

Не тільки у День людей похилого віку, а й щоденно в територіальному центрі соціального обслуговування для самотніх пенсіонерів та ветеранів надається більш ніж 50 видів послуг на дому. Соціальні працівники прибирають у домівках пенсіонерів, купують медикаменти, перуть білизну тощо. Раз у місяць 25 людей отримують гаряче харчування. Окрім того, за словами директора Рівненського територіального центру соціального обслуговування Михайла Іваницького, відділення соціально-медичних послуг спрощує перевірку стану здоров’я літніх людей.

Михайло Іваницький, директор Рівненського територіального центру соціального обслуговування:

- У нас є кабінет лікувальної фізкультури та масажу. Різні фізіотерапевтичні процедури. Щоб їх отримати не потрібно стояти у черзі в поліклініці. У нас можна пройти все. 

Надія Кирилюк до Рівненського територіального центру соціального обслуговування ходить впродовж багатьох років. Вона щоденно займається фізичною культурою. Пані Надія зізналася, що в центрі почуває себе краще.

Надія Кирилюк, пенсіонер:

- У центрі люди відносяться до нас дуже чуйно, уважно.

Серед безліч нарікань пенсіонерів на владу, існують і такі, які задоволені роботою держави та вдячні хоча б за ті крихти допомоги, які отримують від неї.

Неоніла Мельничук, пенсіонер:

- Дякую державі, що вона хоч і "стогне", що у нас багато пенсіонерів, але ж видає пенсію, організовує такі центри для нас, наймає людей і влаштовує розваги.

 


111003_Soc obslygovyvanya sferadesigner

Схожі статті