+380673870816 +380673870816

На Рівненщині десять років позбавлення волі може отримати чоловік за незаконний збут спирту

Абсолютною кульмінацією оперативно-профілактичного відпрацювання у Костополі, спрямованого на протидію незаконному виготовленню та розповсюдженню саморобних алкогольних напоїв і спиртових сумішей, стало припинення діяльності підпільного цеху, який поставляв сурогат чи не у всі торгівельні точки міста. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Мало не щодня до чергової частини Костопільського РВ УМВС надходять повідомлення про те, що нероби пиячать, знущаються над сім’ями, сусідами. Як свідчить сумна статистика, найбільше злочинів скоюється в стані алкогольного сп’яніння. Під час відпрацювання пунктів імовірного продажу самогону і спиртових сумішей та осіб, які систематично вживають цю отруту, костопільські правоохоронці встановили, що на території міста незаконно діє об’єкт із реалізації алкогольного сурогату.
    В ході розслідування працівники СДСБЕЗ Костопільського РВ УМВС встановили, що 36-річний Федір, житель міста Костопіль закуповував спирт, з якого в подальшому за місцем свого проживання здійснював незаконне виготовлення, зберігання та реалізацію фальсифікованих алкогольних напоїв.
    Під час проведених заходів працівники міліції вилучили близько десяти літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту. Згідно проведеного дослідження вказана суміш виявилась міцним алкогольним напоєм (водно-спиртовою сумішшю) за типом горілки, яка не відповідає обов’язковим вимогам до якості алкогольних напоїв та відносяться до небезпечних для здоров’я і життя людини, неякісних та фальсифікованих харчових продуктів.
     За частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України (Незаконний збут підакцизних товарів) порушено кримінальну справу, за скоєння якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та з конфіскацією обладнання для їх виготовлення. Днями матеріали справи вже направлено до суду.

Схожі статті