+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловікові загрожує сім років позбавлення волі за те, що той начебто заступився за дівчину

В кінці березня, до міліції Березнівського району надійшло повідомлення про те, що невідомі особи поблизу автовокзалу у місті Березне вчинили між собою бійку. Такі повідомлення, коли чоловіки намагаються вирішити стосунки кулаками, правоохоронці фіксують досить часто. Проте, цього разу все виявилося доволі серйозно. Один із учасників бійки застосував ніж. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Як стверджують самі чоловіки, конфлікт між ними виник через дівчину. Ніби одні її образили, а інші – намагалися захистити. В ході бійки один із її учасників, за його словами, підібрав ніж, який просто валявся під ногами та наніс тілесні ушкодження двом своїм супротивникам. В показах учасників конфлікту є істотні розбіжності: кожен з них перекидає вину на свого опонента, тому на даний час правоохоронці встановлюють та опитують усіх можливих очевидців події. 
    За частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство, скоєне із застосуванням холодної зброї) порушено кримінальну справу. За скоєння якого передбачено до семи років позбавлення волі.

Схожі статті