+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловіка засудили на 8 років за вбивство односельця

Дубенським районним судом завершено слухання у кримінальній справі, порушеній щодо мешканця села Дубрівка за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     У вересні цього року суд амністував 49-річного Володимира і він повернувся у рідну Дубрівку, де проживав разом із матір’ю. На жаль, вже будучи раніше покараним згідно із кримінальним законом за вчинення крадіжки, висновків для себе не зробив і вчинив тяжкий злочин.
     У літній кухні свого помешкання Володимир, який до того ж був у стані алкогольного сп’яніння, посперечався з односельцем і з опалу наніс останньому кілька ударів кулаками в голову та область грудної клітки. Від отриманих травм чоловік помер у лікарні через кілька днів. Як виявилося згодом, причиною смерті стала внутрішньочеревна кровотеча та закрита черепно-мозкова травма, що виникли внаслідок отриманих тяжких тілесних ушкоджень.
     Вироком районного суду Володимира визнано винним у вчиненні тяжкого злочину і засуджено до 8 років позбавлення волі. Під час судового засідання підсудний визнав свою вину і розкаявся.

Схожі статті