На Рівненщині чоловік з’ясував відносини зі співмешканкою за допомогою ножа

Зловживання алкогольними напоями та постійні сімейні сварки вже не перший раз призводять до трагедій. Після розпиття чергової чарки в неділю 50-річний Володимир вирішив з'ясувати стосунки з своєю співмешканкою за допомогою ножа. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
У неділю, 17 червня, близько 16 години в чергову частину Рокитнівського РВ УМВС надійшло повідомлення від 28-річної Марини, жительки села Рокитне Рокитнівського району про те, що її матері 51-річній Ірині, співмешканець наніс ножові тілесні ушкодження у живіт. Зі слів сусідів, у сім’ї учасників трагічної події протягом тривалого часу були непорозуміння та виникали сварки. Посилювалися вони ще й через зловживання спиртними напоями.
У процесі проведення оперативних заходів правоохоронці з’ясували, що впродовж декількох останніх років чоловік зловживав спиртними напоями та неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за сімейні дебоші та розпиття алкогольних напоїв у громадському місці.
Наразі працівники міліції порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Підозрюваний затриманий, триває досудове слідство. За скоєне чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до восьми років.
Після оперативного медичного втручання, життю жінки нічого не загрожує. Вона зараз перебуває на лікуванні в Рокитнівській центральній районній лікарні.