+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік зробив подарунок коханій на 8 Березня – забив її до смерті

Більшість злочинів скоюються в стані алкогольного сп’яніння. Така, на жаль, сумна статистика. Сімейні драми також не виняток. "Підігріті" оковитою близькі люди втрачають страх і розум. Результат, як правило, плачевний. 
    Нещодавно трагедія трапилася у селі Нова Любомирка Рівненського району. Саме в день 8 Березня 47–річний співмешканець, насвяткувавшись, забив співмешканку до смерті. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.  
Між Ларисою та Олександром часто виникали сварки, які нерідко закінчувалися бійкою. І цей день нічим не відрізнявся від попередніх. В будинку разом з ними проживали невістка господині та двоє її малолітніх дітей. Та таке сусідство не заважало обом випивати. Лариса близько п’яти років зналася з Олександром, проте спільно жити розпочали лише вісім місяців тому.
     Святкувати Восьме березня співмешканці почали напередодні у друзів. Додому прийшли порізно. Вранці між ними знову зав’язалася сварка через те, що Лариса без його дозволу взяла телефон. Далі вирішили випити "мирову". Потім знову почали сваритися. Підозрюваний нині стверджує, що наказав жінці йти спати, а та намагалася вигнати його з дому. Це не сподобалося йому. Тоді він схопив її обома руками за одяг та штовхнув від себе. Падаючи, жінка вдарилася головою об шафу, після чого впала на підлогу. Тоді в хід пішли кулаки.Розлючений чоловік вже не міг зупинитись. Він щосили гамселив жінку, яка лежала на підлозі і не мала змоги чинити опір.         Вгамувавши лють, чоловік підняв її та поклав на ліжко, прилігши біля неї. Через деякий час Олександр заговорив до Лариси та вона не відповіла – жінка не подавала ніяких ознак життя. Переляканий, він почав "рятувати" Ларису. Та вже було надто пізно. Лікарі "швидкої", які приїхали за викликом, лише констатували смерть.
    Як з'ясувалося, 47-річний Олександр в минулому мав проблеми із Законом. Підозрюваний не вперше лупцював людину до смерті, адже був засуджений за аналогічний злочин. Наразі Олександр знаходиться в СІЗО міста Рівне. Крапку у цій справі ще не поставлено. Та вже очевидно, що Олександрові доведеться відповідати перед Законом, адже нанесення тяжких тілесних ушкоджень від яких настала смерть людини, карається за частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України до десяти років позбавлення волі.

Схожі статті