+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік замість зайця вполював власну руку

За медичною допомогою до Костопільської районної лікарні звернувся 36-річний місцевий житель, якому діагностували кульове поранення лівого передпліччя. Відшуковувати істину на місце події приїхали правоохоронці. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Як прокоментував старший інспектор дозвільної системи Костопільського РВ УМВС Олег Тильман, у ході розгляду матеріалів було встановлено, що 36-річний Петро близько дев’ятої години ранку 15 січня пішов на незаконне полювання за село Велика Любаша Костопільського району. При собі чоловік, як і годиться, мав зареєстровану згідно із законом гладкоствольну мисливську рушницю та дозвіл на її носіння та зберігання.

Однак карткою на право відстрілу пушного звіра у нього, на жаль, не склалося. Петро хотів вполювати зайця, адже саме цього дня закінчувався сезон полювання на "вухатих". Проте, коли чоловік проходив повз меліоративну канаву, не втримав рівновагу, послизнувся і впав. При падінні заряджена рушниця вдарилася об землю і вистрелила, від чого дріб влучив прямісінько у передпліччя лівої руки. Відтак сезон для Петра закінчився на лікарняному ліжку Рівненської обласної лікарні.

Нині зброя вилучена та знаходиться в Костопільському РВ УМВС, а от господаря ще чекає покарання, адже на полювання він попрямував без будь-якого дозволу. А згідно зі статтею 85 КУпАП "Порушення правил використання об'єктів тваринного світу" тягне за собою накладення штрафу від двох до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 34 до 1020 гривень.

 


NS_Musluvec_120118 по sferadesigner

Схожі статті