+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік вийшов з будинку через балкон і впав з четвертого поверху

До лікарні з травмами різних ступенів потрапив 64-річний мешканець Костополя Юрій. Від дружини потерпілого правоохоронці дізналися небагато: прийшов надвечір напідпитку, вона замкнула його у квартирі, щоб не дебоширив і проспався, а сама пішла до рідні. "Горюча суміш" же тим часом пробудила в організмі її коханого жагу до пригод. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Обставини події відразу почали з’ясовувати співробітники слідчо-оперативної групи райвідділу. Випивши деінде не одну чарочку оковитої, 64-річний чоловік гордовито прийшов додому і, традиційно, почав чіплятися до дружини. Жінка, знаючи повадки свого благовірного, вирішила залишити його наодинці, а сама зібралася до дітей. Задля безпеки "коханого", замкнула його у квартирі, мовляв, нехай проспиться. Чоловік за деякий час усвідомив, що дружина зачинила його на самоті, не лишивши ключів, та неабияк обурився.

Зібравши всі простирадла у квартирі, вирішив вийти через балкон. Образа від
приниження власної гідності, підігріта алкоголем, зіграла вирішальну роль для і без того збудженої свідомості чоловіка: не врахувавши висоти та міцності змайстрованої нашвидкуруч "мотузки", Юрій без вагань "вийшов" з будинку через балкон. От тільки план "горе-Бетмена" не спрацював: скручена у мотузок постільна білизна, на якій висів 64-річний костопільчанин, на рівні того ж таки четвертого поверху обірвалася. Із закритим переломом двох ребер, закритим переломом кісток тазу Юрій опинився на лікарняному ліжку.

Схожі статті