+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік після застілля зазіхнув на чуже майно

Сумна статистика свідчить, що ласі до легкої наживи громадяни, навіть побувавши на лаві підсудних, усе одно беруться за старе. Не відстає від когорти "ласунчиків" і 38-річний Віктор, житель Кузнецовська, який вже будучи засудженим до громадських робіт за вчинення крадіжки, не зробив відповідних висновків, а знову ступив на хитку стежку.
    Віктор зустрів свого знайомого Андрія, з яким вирішив розпити пляшку горілки напросившись у гості до сусідки. Наталя одразу запросила гостей пройти до квартири, на кухні якої й розпочалося гуляння. А коли оковита закінчилася, Андрій пішов додому, а Віктор в той час вирішив перекурити. Проходячи повз диван, він помітив на ньому мобільний телефон. Швиденько, взяв його і викинув його через прочинене вікно балкону у сніг. Згодом попрощався з господинею та вийшов із квартири. Знайшовши у кучугурі снігу мобільник, збув його за сімдесят гривень. Про це повідомив відділ зв'язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Наталя відразу помітила зникнення телефону і негайно звернулася до міліції. Оперативні працівники, співставивши всі обставини таємного зникнення, в цей же день затримали Віктора, не лишивши йому жодного шансу уникнути відповідальності за скоєне. А вже наступного дня знайшли та вилучили викрадений телефон.
    Таким чином, своїми умисними діями Віктор скоїв злочин, передбачений частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України - таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, адже чоловік вже був раніше судимий за корисливий злочин. За даним фактом порушено кримінальну справу, яку після проведення розслідування скеровано до суду. Віктор свою вину у вчиненні інкримінованого йому злочину визнав повністю та щиро розкаявся.
     А днями Кузнецовський міський суд виніс вирок, відповідно до якого чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки, однак засудженого було звільнено від відбування покарання з випробовуванням та встановлено іспитовий строк тривалістю в один рік. Тож відтепер Віктор на посиленому контролі у правоохоронців.

Схожі статті