+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік отримав три роки за наругу над похованнями

52-річний Сергій, житель села Миляч Дубровицького району, уже був раніше засуджений за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Тоді суд виніс вирок про позбавлення його волі до двох років, проте Сергія звільнили від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.
     Невдовзі чоловік вчиняє злочин знову. Так, перебуваючи на кладовищі у рідному селі, шляхом демонтажу він викрав три металеві рейки, які були встановлені на могилі селищного кладовища. Тоді правоохоронці затримали чоловіка, яким він розповів, що сам ніде не працює, а випити й закурити завжди є бажання. От і вирішив "підзаробити" на металі. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Відносно даної особи за частиною 2 статті 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого) слідчий Дубровицького РВ УМВС порушив кримінальну справу. Згідно з вироком районного суду Сергія визнано винним у вчиненні зазначеного вище злочину та призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Схожі статті