+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік накинувся з ножем на жінку, бо йому видалася нечиста сила

Із ножовим пораненням до лікарні потрапила 58-річна рівнянка Єлизавета. Жінку поранив її співмешканець. 50-річному Михайлу видалася нечиста сила. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Пізніше він дасть пояснення правоохоронцям: "Прийшла нечиста сила – і я її здолав, а коли зайшла жінка до кімнати – побачив у ній демонську доньку. Схопивши ножа, порнув її у ши". Поранена жінка втратила багато крові. 
    Хоч і в цивільному шлюбі вони прожили понад чотири роки, Єлизавета і раніше зазнавала знущань від свого співмешканця, адже той частенько розпивав спиртні напої і протягував до неї руки. Чоловік зізнався у скоєному злочині. Наразі проводиться дослідча перевірка.
    А за тиждень до того 63-річний рівнянин Юрій поцілив у живіт своїй 58-річній дружині. Одним ударом ножем чоловік спричинив проникаюче поранення черевної стінки з ушкодженням тонкої кишки. Чоловік із 70-х років хворіє на психічні розлади, мав не одну судимість за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, крадіжки та пограбування. Свою родину Юрій тримав у постійному страху. Подружжя перебуває у медичних закладах на лікуванні. Відносно підозрюваного вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.1 ст.121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження), за що передбачено позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Схожі статті