+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік марихуану ховав у ванній кімнаті

У Радивилові 24–річний Павло у ванній кімнаті своєї квартири зберігав марихуану. Правоохоронці, окрім небезпечної для здоров’я наркотичної речовини вилучили у молодика ще й пристрій для її вживання, так званий у народі "бальбулятор". Чоловік стверджує, що все тримав для власних потреб. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Наркозалежні громадяни, "зав’язуючи" тісну дружбу із забороненими законом рослинами, переважно сподіваються, що таке кримінальне діяння їм зійде з рук. Однак, не завжди. Співробітники міліції, отримавши оперативну інформацію, навідалися до квартири одного з жителів Радивилова.
    Під час огляду квартири підозрюваного, у ванній кімнаті був виявлений пакет з речовиною рослинного походження, ззовні схожою на коноплю. Про причетність Павла до вживання наркотиків свідчила також знайдена міліціонерами поліетиленова пляшка, яка була спеціально пристосована для куріння конопель. Враховуючи зібрані оперативниками докази та висновки експертного дослідження, згідно яких представлена для дослідження речовина є особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом (марихуаною) масою майже 10 грамів, стосовно Павла порушено кримінальну справу частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту), санкцією якої передбачено до трьох років позбавлення волі.

Схожі статті