+380673870816 +380673870816

На Рівненщині чоловік хотів збагатитися викравши запчастини

За рішенням Дубровицького суду до трьох із половиною років позбавлення волі засуджено 25-річного місцевого мешканця Володимира, який вчинив крадіжку запчастин до вантажного автомобіля з гаража одного із підприємств району. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Працівниками міліції злочин розкрито було відразу. Вже через кілька годин зловмисник давав пояснення з приводу своїх протиправних дій правоохоронцям. Чоловік стверджував, що бажання працювати у нього не було, а крадіжка - це легкий заробіток, бо запчастини без проблем можна було здати на пункт прийому металобрухту. Загальна сума збитку становила майже 500 гривень.
    За цим фактом слідчими Дубровицького райвідділу було порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення). На суворість рішення Феміди безумовно вплинуло й минуле молодика. Він уже неодноразово судимий за таємне викрадення чужого майна. Востаннє у 2010 році чоловік отримав три роки позбавлення волі, але з іспитовим терміном в один рік. З зазначеного видно висновків не зробив. Тепер у Володимира є час, щоб подумати чи вартували легкі гроші його свободи.

Схожі статті