+380673870816 +380673870816

На Рівненщині будують доступне житло

За державною програмою "Доступне житло" вдалося завершити першу чергу 72-квартирного будинку, що на вулиці Степана Дем’янчука в Рівному. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Впродовж 2010-2011 років держава компенсувала 32 краянам третину вартості квартир. Загалом Рівненщина отримала 2,5 мільйона бюджетних гривень на будівництво понад двох тисяч квадратних метрів соціального житла. Решту коштів профінансували самі претенденти на новосілля. Крім того, держава зафіксувала ціни на доступне житло, тож його вартість нижча від ринкової. Для зведення багатоповерхівок за соціальними цінами підшукали й інших забудовників, зазначив Володимир Новак. 
     Зокрема, Міжвідомча комісія Мінрегіонбуду відібрала 4 незавершені об’єкти із високим ступенем готовності, які претендують на участь у програмі зведення доступного житла в 2012 році. Так, із допомогою держінвестицій планують відновити спорудження законсервованих багатоквартирних будинків в Рівному, Дубровиці, Костополі та селі Зоря Рівненського району.
      Водночас в місті Березне за 130 тисяч гривень із місцевого бюджету вже виготовили проектно-кошторисну документацію на спорудження 84-квартирного будинку. За дорученням Володимира Новака, в області також підібрали 17 земельних ділянок, які пропонуватимуть забудовникам для зведення соціального житла. Так, в генеральних планах населених пунктів зарезервували майже 40 гектарів, які в перспективі мають стати будмайданчиками.

Схожі статті