+380673870816 +380673870816

На Рівненщині будівельна фірма приховала 4,5 мільйонів гривень ПДВ

Слідчими відділу податкової міліції Рівного порушено кримінальну справу за ч.3.ст.212 Кримінального кодексу України за умисне ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах відносно службових осіб рівненської будівельної компанії. Про це повідомила ДПС у Рівненській області.
     Співробітниками відділу податкової міліції ДПІ у Рівному встановлено, що в період 2010-2011 років службові особи будівельної компанії умисно ухилилися від сплати податку на додану вартість в сумі понад 4,5 мільйонів гривень шляхом ненарахування умовного постачання товарів та необоротних активів у зв'язку із скасуванням свідоцтва платника ПДВ.
    Податківці з'ясували, що службові особи будівельної компанії не визнали умовне постачання на суму понад 23 мільйони гривень, з них ПДВ на суму 4,5 мільйона гривень, чим занизили податкове зобов'язання з податку на додану вартість на вказану суму. А це призвело до фактичного ненадходження до державного бюджету коштів в особливо великих розмірах. Відшкодування збитків, завданих державі, здійснюватиметься за рахунок майна осіб, що вчинили злочин, після пред'явлення обвинувачення.

Схожі статті