+380673870816 +380673870816

На Рівненщині брат поліном забив рідного брата

На плачевних наслідках, до яких призводить оковита, щоразу наголошують і медики, і правоохоронці. Адже надміру випита чарка часто-густо призводить до того, що у п'яних розбірках, у тому числі й сімейних, обривається людське життя.
     Нещодавно чергова кривава баталія розігралася в селі Привітівка Зарічненського району. 36-річний Петро проживав разом зі своїми рідними братами - 47-річним Віталієм та 40-річним Анатолієм. Час від часу, щоб мати на життя і на пляшку-другу старші підробляли, а найменший в той час переймався проблемами господарства. Якось, Віталій та Анатолій повернулися з чергових "заробітків" напідпитку, прихопивши ще одну пляшчину з собою. Петро прийшов додому пізніше і попросив у Анатолія закурити.   Цигарок не виявилось, а суперечка зав'язалася. Конфлікт переріс у бійку, в ході якої Анатолій схопив поліно, яке лежало біля пічки та наніс ним удар по голові брата. Петро мовчки пішов до своєї кімнати, а уже за деякий час йому стало зле і брати викликали швидку допомогу. Однак, врятувати йому життя не вдалося. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Згідно з висновком експерта смерть чоловіка настала внаслідок черепно-мозкової травми, крововиливу, мозкової коми і набряку головного мозку. За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 Кримінального кодексу України (Умисне тяжке тілесне ушкодження), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років. Підозрюваний 40-річний Анатолій, нині перебуває під вартою.

Схожі статті