+380673870816 +380673870816

На Рівненщині брат накинувся з ножем на рідного брата

До Дубровицького районного відділу міліції надійшло повідомлення від медсестри Дубровицької ЦР лікарні про те, що з діагнозом ножове поранення спини до лікарні доставлено жителя села Орв’яниця Дубровицького району 37-річного Степана.
     Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння 31-річний Ігор, в ході суперечки наніс кілька ножових поранень рідному брату Степану. Останній з діагнозом ножове поранення лівої нирки, різані рани поперекової ділянки зліва та лівої сідниці був доставлений до лікарні. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що Ігор перебував у будинку по місцю проживання в стані алкогольного сп’яніння. Потім до нього прийшов рідний брат Степан. Між ними виникла суперечка за не посипаний нібито сіллю поріг, адже на дворі суцільна ковзанка. Якби чоловіки не були напідпитку, можливо такого й не трапилося.   Слово за слово і з нічого зчинився скандал. Ігор тримаючи у руці ножа, адже саме готував вечерю, рушив за братом на вулицю. Гнів на зауваження Степана взяв верх й Ігор почав наносити удари ножем по брату. Коли отямився було вже пізно. Протверезів відразу і зрозумів, що вчинив щось непоправиме. Степан лежав на землі, стікаючи кров’ю.
     Наразі по даному факту проводиться дослідчий збір матеріалів, вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 122 Кримінального кодексу України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Схожі статті