+380673870816 +380673870816

На Рівненщині безробітна переплутала дім пенсіонерів із супермаркетом

"Навідавшись" до своїх знайомих через розбиту шибу у вікні столової кімнати, грошей жінка не знайшла. Натомість набрала продуктів харчування та різних дрібничок як у супермаркеті. За крадіжку з проникненням у житло 32-річна Світлана, жителька Бродівського району Львівської області відсидить 5 років і 3 місяці. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Життя у Світлани якось не склалося, а виною всьому стала оковита. Через її вживання жінку рішенням суду позбавити материнських прав відразу на трьох її дітей. Горе від втрати кровинок та бажання випити підштовхнуло жінку на подальші "подвиги".
     Уродженка села Миротин Здолбунівського району ніде не працювала, а перебивалася випадковими підробітками. У Радивилів вона приїжджала час від часу допомагати по господарству родині пенсіонерів. Тоді і придивилася, де знаходиться їх схованка. Та старенькі і подумати не могли, що жінка здатна на щось кримінальне.
     Світлана, переконавшись, що у будинку нікого немає, камінцем розбила шибу у вікні кухні, відкрила одну створу та проникла в середину. Роздивившись довкола, жінка набрала продуктів харчування, одягу, прихопивши радіоприймач та інші речі. Грошей щоправда не знайшла. Як виявилося пізніше власники житла відчуваючи лихе завчасно переклали грошовий сховок в інше місце. Хоча крадіжка і відбулася в обідню пору, але свідків події встановити не вдалося. Та все одно пошуки особи, що вчинила злочин, дали свої результати.
     За цим фактом порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло). А на сьогодні вже є рішення суду про позбавлення волі Світлани на 5 років і 3 місяці.
     Термін звичайно не маленький, та Феміда враховала те, що жінка за місяць до вчинення крадіжки з будинку пенсіонерів вже була засуджена судом до позбавлення волі на 5 років за злочин, пов'язаний з обігом наркотиків, та була звільнена від відбування покарання з іспитовим терміном. Як видно із зазначеного вище гастролерка на шлях виправлення не стала. Це й вплинуло на рішення суду.

Схожі статті