+380673870816 +380673870816

На Рівненщині аптеки надаватимуть знижки на ліки багатодітним родинам

У Рівному підписали Меморандум між обласною владою та аптеками. Відтепер багатодітні сім’ї та родини, де виховуються прийомні діти, зможуть купувати ліки вітчизняного виробництва зі знижкою у 10 відсотків. 

Усього у нашій області 450 аптек. Із них 136 відтепер робитимуть знижки для багатодітних сімей та родин, у яких виховуються прийомні діти. Для підприємців ця знижка чимала. До того ж вони обслуговують й інші пільгові категорії громадян. Втім представники фармацевтичних компаній на угоду влади погодилися.

Володимир Синяк, генеральний директор ТзДВ "Рівнефармація":

- Сьогодні ми також включилися у цю роботу, бо дійсно є багато багатодітних сімей, також ми долучаємося і даємо ліки обласній лікарні і в райони.

Чиновники запевнили, що знижка у 10 відсотків для родини є неабиякою економією. Але наголосили, що діє вона лише на препарати вітчизняного виробництва. На запитання журналістів: "Чому не піддається зниженню вартості імпорт?", - підприємці відповіли, що зробити її більшою ніж 3-4 відсотки не можуть. Тому зійшлися на компромісі – лише українське.

Василь Берташ, голова Рівненської ОДА:

- Що таке сьогодні для багатодітної сім’ї 10 відсотків знижки, коли хворіє одна дитина, потім інша – це чималі витрати для родини, крім того у нашій області 21 тисяча багатодітних родин і вони виховують майже 80 тисяч дітей.

Навзаєм фармацевти у Василя Берташа нічого не попросили. Ніяких вимог не ставили, але вдячний очільник області пообіцяв сприяти вирішенню проблем у майбутньому. До того ж задумався про мережу сільських аптек в області, яких за словами підприємців, не вистачає.

Схожі статті