+380673870816 +380673870816

На Рівненщині аграрії планують жнивувати у дві зміни

Використати кожну погожу годину та пришвидшити збирання зернових закликав сільгоспвиробників в. о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. За його дорученням, у кожному районі перебіг жнивної кампанії відстежуватимуть обласні фахівці. Крім того, є домовленість про залучення додаткової техніки на вигідних умовах. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
      Це необхідно для того, щоб не втрачати вирощене збіжжя, наголосив Анатолій Юхименко. Нині на полях області працює майже три тисячі комбайнів. Аграрії вже зібрали 90 відсотків площ, засіяних озимим ріпаком. Увесь озимий ріпак зібрали сільськогосподарські підприємства Млинівського, Березнівського та Сарненського районів.
     Як зазначив Анатолій Юхименко, аграрії також обмолотили понад 60 тисяч гектарів озимої і ярої пшениці, майже 30 тисяч гектарів озимого та ярого ячменю, 12 тисяч гектарів озимого жита. До засіків засипали більше 300 тисяч тонн зерна, зібравши в середньому з кожного гектара по 30 центнерів. Така врожайність на 19 відсотків вища, ніж на цю дату торік, констатують фахівці. Найбільше намолочують у Млинівському районі – 40 центнерів з гектара, а також у Радивилівському та Гощанському, збираючи з одного гектара понад 35 центнерів.

Схожі статті