+380673870816 +380673870816

На Рівненщині 52-річна жінка заплатила 850 гривень штрафу за крадіжку товарів із супермаркету

Наприкінці березня Березнівський районний суд виніс вирок у справі за крадіжку товарно-матеріальних цінностей на суму 207 гривень з одного із супермаркетів райцентру. 
    52-річній Лідії легка нажива обійдеться вчетверо дорожче, адже Феміда зобов’язала жінку сплатити 850 гривень штрафу. А все за те, що Лідія одного дня вирішила придбати товари, не заплативши за них. Надто економну жінку "на гарячому" впіймала співробітниця супермаркету. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    На хліб у сім’ї 52-річної жінки, як то кажуть, вистачає. Окрім того, за місцем проживання вона характеризується позитивно, в поле зору міліціонерів раніше не потрапляла, на вихованні має неповнолітню донечку.
    Якось у січні, приїхавши із села до райцентру у справах, Лідія завітала до місцевого супермаркету. Вітрини манили товарами, але ціни – "кусалися". Тому, маючи в кишені лише 40 гривень, жінка вирішила вчинити по-своєму. Дещо з товарів Лідія поклала до корзини, а решту, на суму більше двохсот гривень — до сумки. На касі заплатила 25 гривень за те, що в корзині і, подякувавши касиру за обслуговування, попрямувала до виходу. Працівниця закладу, яка запідозрила надто чемну клієнтку в крадіжці, негайно викликала на допомогу охорону. Вже за кілька хвилин жінка давала пояснення міліціонерам. 
    Слідчим відділенням Березнівського РВ у січні було порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка). Справа з такою ж кваліфікацією злочину була скерована до районного суду. В народі кажуть: скупий платить двічі. Що ж, у правдивості цих слів Лідія переконалася сповна.

Схожі статті