+380673870816 +380673870816

На Рівненщині 29-річний чоловік "сяде" за умисне вбивство на 11 років

Дубенським міськрайонним судом завершено слухання у кримінальній справі, порушеній щодо 29-річного Юрія за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Через особисту неприязнь та ревнощі Юрій посперечався напередодні із колишнім чоловіком своєї знайомої подруги. Зустрівшись пізно увечері біля будинку, де мешкала жінка, чоловіки вчинили бійку. Юрій, який до того ж був у стані алкогольного сп’яніння, спочатку наніс чоловіку кілька ударів кулаками в обличчя, а потім вдарив його вісім разів ножем в живіт та груди. Від отриманих травм останній помер.
    Під час судового засідання підсудний визнав свою вину, розкаявся і попросив вибачення у батьків померлого. Вироком суду його визнано винним у вчиненні особливо тяжкого злочину і засуджено до 11 років позбавлення волі. Разом з тим, слід зазначити, що обвинувальний вирок суду не набрав законної сили, учасники судового процесу мають право його оскаржити в апеляційному порядку в передбачений законодавством термін.

Схожі статті