+380673870816 +380673870816

На Рівненщині 24-річний хлопець "обчистив" свого сусіда

Часто допомагаючи по господарству своєму сусіду та товаришу Віталію, 24-річний Мирослав почувався там як удома. Тож за деякий час хлопець вирішив: кожен заслуговує на винагороду. Так, зловживаючи довірою господаря, він отримав бажане.  
     Для крадіжки парубок обрав нічний час. Перелізши через паркан добре знайомої території, він попрямував до сараю, де знаходився кольоровий метал. Скориставшись відсутністю замка на дверях, Мирослав поцупив кабель, ящик із частинами до систем водопостачання та опалення, а також електромотор. Загалом, хлопець "прихопив" майна на понад чотири тисячі гривень. Все викрадене він переніс у власне господарство та сховав за сараєм. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Не гаючи часу, наступного ж дня, частину "здобичі" Мирослав здав на пункт прийому металобрухту, а виручені кошти хлопець витратив на власні потреби. Відсутність майна сусід виявив не одразу. Звернувся до правоохоронців лише за кілька днів. Встановлюючи обставини на місці події, тінь підозри одразу впала на Мирослава.  
     Стосовно нього слідчим відділом Острозького міськвідділу порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Наразі справа передана на розгляд до суду. І хоча, хлопець свою вину визнає повністю та щиро розкаюється у скоєному, однак це не допоможе йому уникнути відповідальності.

Схожі статті