+380673870816 +380673870816

На реконструкцію дороги Київ-Ковель-Ягодин виділили понад 220 мільйонів гривень

Реконструкцію дороги Київ-Ковель-Ягодин завершено, відзвітували заступникові голови облдержадміністрації Володимиру Новаку. Ділянку міжнародної траси від Сарн до кордону з Волинською областю зробили за чотири місяці, максимально використовуючи місцеву сировину. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Зокрема, на 52-кілометровий відрізок знадобилося 120 тисяч кубометрів асфальтобетону, майже 150 тисяч кубометрів щебеню, а також пісок і відсів. Такі обсяги збільшили виробничі потужності місцевих кар’єрів та підсилили добувну галузь Рівненщини. Крім того, в реконструкції автомагістралі були задіяні й місцеві фахівці – до 300 працівників облавтодору, а це додатковий заробіток краянам та надходження до казни.
     Загалом на реконструкцію дороги Київ-Ковель-Ягодин, що проходить Рівненщиною, з держбюджету виділено понад 220 мільйонів гривень. Так, на ремонт дороги протяжністю 52 кілометри витратили 180 мільйонів гривень. Ще майже 42 мільйони спрямували на оновлення семи мостів. Дорожники запевнили, що працювали за новітніми технологіями, дотримувалися всіх стандартів якості та розширили дорожнє полотно до 9 метрів.

Схожі статті