+380673870816 +380673870816

На рахунку у неповнолітнього із Кузнецовська - чотири крадіжки за неповний рік

Уперше неповнолітній потрапив у поле зору міліції ще торік, коли викрав жіночу сумочку з квартири. Після цього Руслан уже перебував на профілактичному обліку кримінальної міліції у справах дітей. Про це повідомила помічниця начальника Кузнецовського МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Віта Яйченя.
      Підліток виховується у неповній родині, живуть бідно, та й контролювати Руслана матері стає дедалі важче. Стосунки з ненькою у сина дуже напружені. Хлопець часто прогулював школу. Натомість на всі повчання та прохання матері він обіцяв виправитися, однак, потрапляючи на вулицю, в оточення таких підлітків, як він сам, Руслан забував про свої обіцянки і продовжував далі вчиняти злочини та правопорушення ще з більшою зухвалістю.
     Працівники ВКМСД Кузнецовського РВ неодноразово проводили профілактичні бесіди щодо недопущення повторних протиправних діянь, але належного результату вони не давали. В січні поточного року Руслан знову взявся за старе. Цього разу він викрав мобільний телефон, але відповідальності за вчинене тоді йому вдалося уникнути. Потерпіла звернулася до міліції з письмовою заявою, в якій просила припинити подальший розгляд матеріалів та не порушувати кримінальну справу, оскільки викрадений мобільний телефон їй повернуто у справному стані і вона ніяких моральних чи матеріальних претензій ні до кого не має. 
      Та й цей випадок Руслана нічому не навчив. І вже наступного місяця він разом з іншими хлопчаками вчинив ряд крадіжок на місцевому ринку. За цим фактом слідчі Кузнецовського РВ порушили кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), згідно з якою Руслану загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до шести років. Уже перебуваючи під слідством, юнак знову не зміг втриматися від спокуси і нещодавно здійснив чергову крадіжку – викрав пляшку безалкогольного напою з місцевого магазину.

Схожі статті