+380673870816 +380673870816

На РАЕС реалізуються міжнародні проекти

Чергова нарада Керівного Комітету з реалізації проекту допомоги на майданчику РАЕС у рамках Міжнародної технічної підтримки стартувала на Рівненській атомній електростанції. Про це повідомила прес-служба Рівненської АЕС.
     Участь у нараді беруть представники німецько-британського консорціуму компаній RWE-CA&R-EWN-AMEC, що виступає консультантом Єврокомісії на майданчику РАЕС. 
Проект допомоги на майданчику РАЕС було започатковано 2007 року, а у серпні 2010 продовжено ще на три роки. Нині на Рівненській АЕС реалізовується три проекти: продовження допомоги на майданчику РАЕС, що передбачає створення системи відстежування радіоактивних відходів (РАВ); створення комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів; удосконалення методологій неруйнівного контролю обладнання АЕС. Усі проекти фінансуються за кошти Єврокомісії. Консорціум RWE-CA&R-EWN-AMEC виконує консультативну функцію та функцію моніторингу. Під час наради, яка триватиме впродовж двох днів, партнери підведуть підсумки уже виконаних на РАЕС завдань в рамках проекту та обговорять плани на майбутнє.

Схожі статті