+380673870816 +380673870816

На Радивилівщині прокуратура викрила махінації із землею

Через незаконні дії службовців сільських рад у Радивилівському районі завдано збитків державі на суму 270 тисяч гривень. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Під час проведення перевірок додержання законів у сфері земельних правовідносин прокуратура області виявила факти перевищення службових повноважень службовими особами органів місцевого самоврядування, що спричинило тяжкі наслідки державі.
     Встановлено, службові особи однієї із сільських рад у Радивилівському районі, всупереч вимогам земельного законодавства, виходячи за межі наданих їм повноважень, уклали впродовж 2008-2011 років з приватним підприємством договори оренди невитребуваних земельних паїв, що знаходилися за межами населеного пункту і перебували у розпорядженні органів виконавчої влади, та занизили ставку орендної плати цих ділянок у 7,5 раза. Такі незаконні дії призвели до фактичного ненадходження значних коштів до місцевого бюджету.
     Аналогічне порушення виявлено і в діях службових осіб іншої сільської ради на території цього ж району. За фактом перевищення службових повноважень службовими особами сільських рад прокуратура Рівненської області порушила дві кримінальні справи, загальна сума збитків у яких становить 275 тисяч гривень. Триває досудове слідство.

Схожі статті