+380673870816 +380673870816

На подячний концерт рівненських "майдансерів" завітав Олександр Лещенко

Цими днями у концертному залі Палацу дітей та молоді відбувся подячний концерт рівненської команди танцювального телепроекту "Майданс-2". 

Під час проведення телевізійного шоу «Майданс-2», про Рівне неодноразово говорили як про місто, що живе цим проектом. Щосуботи більша частина мешканців сиділи біля телевізорів та вболівали за рідну команду. Аби подякувати усім, хто не лишився осторонь та підтримав наших "майдансерів", учасники і вирішили організувати цей захід. 

На окрему подяку заслужили і самі танцюристи, які впевнено вели наше місто до перемоги.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Хотілося б їм віддячити за те, що вони зробили для нашого міста. Я був просто вражений, коли Кіркоров хвалив нашу команду. 

Під час концерту учасники рівненської команди продемонстрували усі свої танцювальні номери. Окрім цього, спогади глядачів про історію "майдансерів" освіжив і фільм. 

За словами заступниці міського голови Галини Кульчинської, до неї неодноразово зверталися учасники рівненської команди із запитанням про те,  чи будуть вони ще виступати у такому складі. Чиновниця запевнила, що плани на талановиту молодь у них є.

Галина Кульчинська, заступник міського голови Рівного:

- Знаєте, це як у Віктора Цоя: "Это в нашей крови и в пульсации вен". Ми готуємося до новорічно-різдвяних свят. Я думаю, що із початком весни "Майданс" повернеться. 

На подячний концерт запросили хореографа рівненської команди Алісу Зайцеву, яка відклавши усі свої справи приїхала до Рівного та виступила зі своєю командою.

Аліса Зайцева, хореограф рівненської команди "Майданс-2":

- У мене зараз ностальгія, але це хороше відчуття. Хочеться, щоб глядачі пройшли "Майданс" від початку і до кінця. Хочеться, щоб вони побачили і відчули наші старання.

Ще одним зірковим гостем на концерті став головний хореограф проекту Олександр Лещенко, який зірвав шквал аплодисментів своєю появою на сцені. На його думку, рівненські "майдансівці" цілком заслужено вибороли одне із призових місць. 

Олександ Лещенко, головний хореограф танцювального проекту "Майданс-2":

- Атмосфера виступу дуже сильна. Мене це зачепило. Коли я приїхав на репетицію рівненської команди, то я навіть заплакав. Це заслуга Аліси та всієї команди.

Під час концерту вручили чимало грамот всім тим, хто залишився "поза кадром", проте зробив свій внесок задля здобуття перемоги рівненської команди. Колектив телекомпанії "Сфера-ТВ" також нагородили за постійне висвітлення успіхів нашої команди на танцювальному проекті "Майданс-2".

Схожі статті