+380673870816 +380673870816

На перевірку якості товарів Урядом в минулому році виділено понад 1,5 мільйона гривень

Забезпечення якості вітчизняних товарів – пріоритет роботи Кабінету Міністрів. Уперше за останні десятиріччя Урядом в минулому році виділено 1,6 мільйона гривень для проведення незалежної експертизи якості та безпеки товарів, сировини, матеріалів, напівфабрикатів. Про це повідомив Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів.
    Протягом минулого року було перевірено товарів та послуг на суму понад 679 ільйонів гривень. Зокрема, фахівцями були проконтрольовані: понад 3 563 тонни продовольчих товарів, 35% з яких були забраковані та зняті з реалізації через вичерпаний термін придатності, відсутність супровідних документів чи невідповідність документації нормативним вимогам; близько 3,8 мільйонів одиниць непродовольчих товарів, з яких 2,5 мільйонів одиниць або 65% перевіреної кількості були зняті з реалізації.
    За результатами перевірок до адміністративної відповідальності було притягнуто понад 35 тисяч осіб, на яких наклали адміністративних стягнень на суму понад 5,7 мільйонів гривень. Підприємства, де виявлено порушення, були притягнуті до адміністративної відповідальності на суму 181 мільйон гривень.

Схожі статті