+380673870816 +380673870816

На новорічні свята молодики вирішили заробити розібравши трансформатор

Ця страшна хвороба "металева лихоманка", охопила Україну більше 15 років тому. Саме тоді, коли підприємці почали масово заготовляти брухт кольорових та чорних металів. Оперативні міліцейські зведення щодня рясніють все новими й новими фактами крадіжок чорних та кольорових металів. 
     На черговий пульт Костопільського РВ зателефонував працівник "Обленерго" 36-річний Микола та повідомив, що невідомі громадяни розкомплектували діючий трансформатор, який розташований на території недіючої ферми в селі Яполоть. Вже за кілька хвилин на місце пригоди прибули співробітники міліції та затримали на місці вчинення злочину двох жителів сусіднього села Моквин – 18-річного Олександра та 20-річного Миколу. Молодики в той момент, коли приїхали правоохоронці, прилягли
відпочити, покурюючи сигарети. Про це повідомив відділ звязків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Хлопці, можна сказати, народилися "у сорочці", адже, якби слідчо-оперативна група приїхала трохи пізніше, юнаки могли продовжити розбирати діючий трансформатор та загинути. Адже сила струму в трансформаторі сягає більше 10000 кіловат й може вбити людину током на відстані 50 сантиметрів. 
     Друзі пояснили свій безглуздий вчинок тим, що хотіли легко підзаробити, здавши металеві частини трансформатора на пункти прийому металобрухту, а за виручені гроші відсвяткувати Новий рік. Але цей рік "металевим шукачам" може запам’ятатися на все життя, адже свій дорогоцінний час вони можуть розпочати з перебування по той бік ґрат, а особливо Микола (юнак цьогоріч мав проблеми із Законом за аналогічні проступки та судом було присуджено умовний строк відбування покарання).
     За цим фактом слідчі Костопільського РВ УМВС порушили кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає позбавлення волі від трьох до шести років.

Схожі статті