+380673870816 +380673870816

На конкурсі "Міс модель світу" рівненська красуня представлятиме Росію

Рівненська красуня Наталія Соловйова візьме участь у міжнародному конкурсі "Міс модель світу", який відбудеться у Китаї 26 листопада. Проте, представлятиме вона не Україну, а Росію. Так вирішили під час відбору представники нашої країни-сусідки. 

Наталка Соловйова свою модельну кар’єру розпочала у 16 років. У цій сфері красуня має чималий досвід. Національний конкурс "Королева України 2011" хоч і не приніс дівчині титулу першості, проте саме там її помітили представники із Росії та запросили представляти іншу країну на міжнародному конкурсі "Міс модель світу", який відбудеться у Китаї. Ця пропозиція викликала багато запитань як у дівчини, так і у керівника її модельного агентства. 

Вікторія Дембіцька, директор модельного агентства "Панна":

- Ми довго думали над цією пропозицією. Зрозуміло, що для неї - це шанс побувати на такому конкурсі. Думаю, що коли Україна представить Росію на такому конкурсі - це стане доказом того, що українки найкращі у світі.

Наталка Соловйова розповіла, що змагатися за титул найкрасивішої доведеться із понад сімдесятьма представницями різних країн світу. Втім, українок на конкурсі буде дві. Ще одна учасниця – кримчанка. 

Відомий дизайнерський бренд вже зголосився пошити кілька вечірніх суконь для дівчини. Костюм з елементами російського фольклору пошиє національний комітет конкурсу "Королева України". Зараз іде ретельна підготовка до масштабного дійства. Звісно, дівчина нервує, проте запевнила, що про секрети успіху знає. Головне - бути щирою.

Наталія Соловйова, рівнянка, учасниця міжнародного конкурсу "Міс модель світу":

- Чим ближче до конкурсу, тим більше я починаю хвилюватися. Спочатку ж не вірилося. 

7 листопада Наталія вирушить до міста Шеньжень, що у Китаї, аби розпочати підготовку до конкурсу міжнародного рівня.

Схожі статті