+380673870816 +380673870816

На Березнівщину завітали польські партнери

З 22 по 26 липня на запрошення районної влади та Березнівської міської ради у районі з дружнім візитом перебувала делегація з Бартошицького повіту та міста Бартошице Варміно-Мазурського воєводства Республіки Польща. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.
     Візит здійснювався в рамках раніше укладених угод щодо обміну досвідом роботи і налагодження співпраці між Березнівським районом і Бартошицьким повітом, містом Березне та містом Бартошице. Головна мета візиту - налагодження практичної реалізації угод про співпрацю. Голова районної ради Віталій Лашта акцентував увагу на тому, що великий інтерес для Березнівського району є запозичення досвіду поляків у реформуванні медичної сфери, розвитку зеленого туризму, вивчення та впровадження сучасних технологій щодо утилізації побутових відходів, участі району у міжнародних проектах та грантах. 
     Відповідно до програми перебування закордонні гості мали змогу ознайомитися з рядом об’єктів соціально-культурного призначення району. Зокрема, оглянули окремі відділення центральної районної лікарні, навчально-спортивний комплекс балашівського колегіуму. Поляки ознайомилися з технологічним процесом виробництва у ТОВ "Моквинська паперова фабрика", яка, окрім своєї продукції, відома папероробною машиною віком понад 100 років. Кульмінацією візиту стала участь гостей у відкритому міжнародному фестивалі "Горлиця". На згадку про участь у фестивалі закордонні партнери придбали у місцевих майстрів українські вишиванки.
     На завершення візиту обидві сторони висловили щирі сподівання, що взаємна співпраця допоможе українським і польським партнерам здобути певні успіхи у різних сферах суспільного життя, перейняти позитивний досвід закордонних партнерів й надалі зміцнювати дружні і взаємовигідні зв'язки.

Схожі статті