+380673870816 +380673870816

На Березнівщині відкрився центр публічного доступу до Інтернету

На Березнівщині в рамках програми "Бібліоміст" відкрився центр публічного доступу до Інтернету. Відтепер діти з малозабезпечених сімей, сироти, позбавлені батьківського піклування, і ті дітлахи, батькам яких не по кишені послуги Інтернету,  зможуть долучитися до суспільного життя Всесвітньої мережі. 

У лютому 2011 року Березнівська центральна районна дитяча бібліотека, філія бібліотеки для дорослих селища міського типу Соснове, публічно-шкільні бібліотеки філії сіл Кам’янка, Моквин були офіційно оголошені одними із семисот тридцяти переможців другого раунду програми "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету", започаткованою Радою міжнародних наукових досліджень "Бібліоміст". 

Близько ста тисяч гривень витратили на комп’ютери та оргтехніку, щоб облаштувати центр публічного доступу до Інтернету в районній дитячій бібліотеці міста Березне. Як запевнили гості урочистого відкриття - це лише перші сходинки до комп’ютеризації.

Ірина Войцехівська, координатор співпраці із бібліотеками:

ми сподіваємося, що сьогоднішня подія – це лише невеликий крок для того, щоб до бібліотек повернулися читачі. Це нові можливості, новий світ.

На урочисту церемонію відкриття електронної читальні прибули представники місцевої влади – голова Березнівської районної державної адміністрації Ігор Мельник, голова Березнівської районної ради Віталій Лашта, начальник відділу культури і туризму Олег Зайко, а також координатор співпраці із бібліотеками Ірина Войцехівська та регіональний представник програми "Бібліоміст" Анастасія Мах-Мазур.  

Ігор Мельник, голова Березнівської районної державної адміністрації:

в нас відкриваються нові можливості доступу до інформації. Видатні економісти говорять, що найкращі капіталовкладення – це вклад у розвиток дитини.

Відтак, вже сьогодні діти зможуть користуватися електронними читальнями безкоштовно. А допомагатимуть їм відкрити новий світ інформації та можливостей бібліотекарі та волонтери.


110919_Bibliomist sferadesigner

Схожі статті