+380673870816 +380673870816

На 15 залізничних вокзалах України працюватиме "майстерня здоров'я"

На Південному залізничному вокзалі у Києві відбулася акція медичного профілактично-просвітницького проекту "Майстерня здоров’я", присвячена профілактиці простудних захворювань та формуванню здорового способу життя. Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури. 
    Під час заходу усі бажаючі пасажири отримали консультації лікарів з питань профілактики простудних захворювань, поспілкувалися із медиками щодо стану свого здоров'я. Їм виміряли тиск та роздали медичну літературу. Акція пройшла за підтримки Громадської Ради МОЗ України спільно з Укрзалізницею, профспілкою залізничників і транспортних будівельників України та Всеукраїнським Лікарським Товариством. 
    Начальник відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної СЕС України Віктор Ляшко наголосив на необхідності профілактичних заходів, серед яких постійне зміцнення імунітету і ведення здорового способу життя, а також звернув увагу на необхідність пасажирів у разі, якщо вони захворіли на застуду і їдуть у поїзді, одягати захисну маску.
    20 березня така ж соціальна акція відбудеться одночасно на залізничних вокзалах Дніпропетровська, Донецька, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Тернополя, Ужгорода, Херсону, Хмельницького, Чернівців, 21 березня – в Луганську, 23 березня – в Харкові. Завершиться проект "Майстерня здоров’я" 27 березня у Запоріжжі.

Схожі статті