+380673870816 +380673870816

МЗС України захищатиме інтереси національних виробників м'ясо-молочної галузі на усіх ринках збуту

МЗС України активно захищатиме інтереси національних виробників м’ясо-молочної галузі на усіх, без винятку, ринках збуту. Про це заявив Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко у ході третього засідання Ради експортерів при МЗС України.
    У засіданні взяли участь представники провідних українських підприємств з виробництва м’ясо-молочної продукції ("Молочний альянс", "Мілкленд Україна", "Терра Фуд", "Глобіно", "Миронівський Хлібопродукт", "Аграрний холдинг Авангард", "Комплекс Агромарс" та інші). Під час засідання були обговорені ситуація з постачанням м’ясо-молочної продукції на ринок Російської Федерації та держав Митного Союзу, проблематика експорту м'ясо-молочної продукції на європейський ринок і перспективи співробітництва з Європейським Союзом, зокрема, в контексті створення зони вільної торгівлі. 
    Окрему увагу було приділено можливостям виходу українських виробників м’ясо-молочної продукції на нові ринки збуту, у тому числі на ринки країн Азії (Індія, Китай), Близького Сходу (країни Перської затоки, Іран), Африки та Латинської Америки. Костянтин Грищенко запевнив, що МЗС України через закордонні дипломатичні установи надаватиме максимальне сприяння щодо виходу вітчизняних виробників на нові ринки збуту.

Схожі статті