+380673870816 +380673870816

Молодіжний театр "Від ліхтаря" здивував рівнян "Жінками Бергмана"

"Театральний бум" приурочений до Міжнародного дня театру у Палаці дітей та молоді народний молодіжний театр "Від ліхтаря" відкрив виставою "Жінки Бергмана" авторства Миколи Рудьковського. Психологічна драма білоруського автора піднімає проблему самотності жінки у суспільстві. 

Впродовж березня, в рамках "театрального буму" у Палаці дітей та молоді свої вистави показуватимуть зразкова театральна студія "Маленький принц" та народний молодіжний театр "Від ліхтаря". Саме вони і відкрили виставою "Жінки Бергмана" своєрідний театральний сезон у ПДМі. За словами режисера театру, напередодні Міжнародного жіночого дня цю психологічну драму обрали не випадково.

Василь Гізун, режисер театру "Від ліхтаря":

- Загалом все те, що Бергман намагався змалювати у своїй творчості. Значну частину своєї творчості він присвятив жінці і ми бачимо сьогодні це на сцені.

Самотність жінки у суспільстві - головна проблема, яку піднімає ця вистава. Головна героїня Інгріт в минулому відома співачка, а тепер німа пацієнтка лікарні. Вона намагається віднайти сенс життя, після того як втратила найцінніше - свій оксамитовий голос. Попри самотність їй постійно доводиться терпіти знущання і образи медсестри Лів. Виконавиця ролі Інгріт пані Наталія вже чимало років займається театральною діяльністю. Жінка розповіла, що дуже швидко знайшла зв’язок із своєю героїнею.

Наталія Козел, виконавиця головної ролі:

- Життя таке не передбачуване. Я часто думала над тим, що буде, якщо я перестану займатися театральною діяльністю? І ось цей момент. А що, якщо театру не буде? В мене з’явився зв’язок із цією Інгріт, яка втратила голос.

Захоплені обличчя глядачів красномовно свідчили - народний театр "Жінками Бергмана" влучив у ціль. Театрали ПДМу запевнили, що це лише початок. Попереду чимало цікавих п’єс, які торкнуться гострих питань.

Схожі статті