+380673870816 +380673870816

Молодий хлопець помер у лікарні від побоїв односельців

Бійку, яку зчинили між собою парубки у Здолбунові, закінчилася трагічно для одного з її учасників. Мешканець Здовбиці, 18-річний Артем, якому 12 червня нанесли тілесні ушкодження двоє місцевих молодиків, через три тижні помер від отриманих травм. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Зі своїми знайомими 17-річним Юрієм та 20-річним Павлом Артем відпочивав в одному із розважальних закладів Здолбунова. Звісно, що не обійшлося і без спиртного. Як почасти трапляється у таких випадках, оковита стала одним із приводів для з’ясування невирішених питань. Слово за слово і конфлікт перенісся на вулицю. Юрій та Павло, аби довести свою правоту, із стусанами накинулися на Артема. Тілесні ушкодження були настільки серйозними, що хлопцю знадобилася допомога медиків.
     За цим фактом порушена кримінальна справ за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень групою осіб, які спричинили смерть потерпілого), яка передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років. Підозрювані знаходяться у Рівненському СІЗО. Обоє вже мали проблеми із Законом. Слідство у кримінальній справі триває.

Схожі статті