+380673870816 +380673870816

Молоді науковці зі всього світу приїхали на навчання в Острозьку академію

У Національному університеті "Острозька академія" стартувала Третя міжнародна літня школа соціальних наук (Third International Social Science Summer School in Ukraine). Про це повідомила прес-служба Острозької академії.
     Протягом тижня учасники школи слухатимуть лекції на тему: "Радянська спадщина та пострадянська практика: економіка, політика, повсякденне життя" . Участь у цьогорічній Літній школі соціальних наук візьмуть 19 аспірантів та докторантів зі всього світу, а саме США, Росії, Польщі, Канади, Литви, Великобританії, Італії, Німеччини та Болгарії. Україну представлятиме здобувач кафедри політології Національного університету "Острозька академія" Михайло Мозоль.
     Навчатимуть молодих науковців 10 викладачів, що також приїхали із різних країн світу, таких як Канада, Німеччина, Франція, США. Читатиме лекції для учасників школи і доцент кафедри політології Національного університету "Острозька академія" Юрій Мацієвський. Із початком занять учасників та викладачів літньої школи привітав ректор Острозької академії, професор Ігор Пасічник та аташе з питань університетського та наукового співробітництва Посольства Французької Республіки в Україні Гійом Колен, адже завдяки тісній співпраці інституції, яку він представляє, та Острозької академії стала можливою організація такої школи.

Схожі статті