+380673870816 +380673870816

Модельне агентство "Панна" влаштувало для своїх вихованок випускний вечір

Модельне агентство "Панна" влаштувало для своїх вихованок випускний вечір, під час якого пройшов конкурс краси. Задля отримання титулу "Міс" та "Міні-міс випускниця-2011" дівчата дефілювали, демонстрували свої таланти та власноруч створювали сукні. 

Впродовж чотирьох місяців навчання в модельному агентстві, дівчата відвідували аеробіку, хореографію, дефіле та акторську майстерність і ось, нарешті отримали можливість продемонструвати всі свої вміння на випускному вечорі. Окрім традиційного для конкурсів краси виходу у вечірніх вбраннях та дефіле, красуні представляли власноруч зроблені сукні.

Вікторія Дембіцька, директор агентства моделей "Панна", організатор конкурсу краси:

- родзинкою свята є те, що на один із виходів дівчата готують костюми власними руками.

Символічним стала присутність власниці титулу "Міні-міс модниця" Саші Вокалюк, яка минулого року представляла Рівненщину на Всеукраїнському конкурсі краси. Цьогоріч переможниця молодшої вікової групи також відстоюватиме честь нашого міста у Києві.

Вікторія Дембіцька, директор агентства моделей "Панна", організатор конкурсу краси:

- серед маленьких моделей ми обираємо дві учасниці, які будуть представляти нашу Рівненщину на фестивалі краси і таланту "Міні-міс Україна".

Проте, найбільша відповідальність покладалася  на  журі конкурсу, у складі якого були друзі модельного агентства "Панни" та спонсори конкурсу. Обрати двох найкращих з такої кількості виявилося нелегкою справою. Попри свою компетентність судді довго не могли визначитися. Вирішальним у виборі переможниці стали оплески залу. То ж після вручення свідоцтв про закінчення школи моделей, озвучили довгоочікуване рішення журі. Володаркою титулу "Міні-міс випускниця-2011" стала Софія Самсонюк. Всі учасниці заходу отримали подарунки від спонсорів.


110617_Miss_Panna sferadesigner

Схожі статті